Hakkımızda

2006 yılında Ufuk Alagöz tarafından kurulan Teknik Dalgıç Denizcilik Şirketi dalış hizmetleri , batık çıkarma, gemi kurtarma, gemi bakımı ve tamiri, liman inşaatları , şamandıra donatım işlemleri, deniz tarama işleri, gemi ekipman temini sağlama hizmetleri vermektedir.

Teknik Dalgıçlık Şirketi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini öncelik alan anlayışı, denizcilik ve dalış konusunda ki tecrübeleri, dürüst ve profesyonel bakış açısı, çalışanlarını eğiten ve belgelendiren iş anlayışı sayesinde her geçen gün kendini geliştirerek sektörünün aranılan isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Genel sualtı hizmetlerini uluslararası İmca Dalışı belgelerimizle yapmaktayız.

İSO 9001_ 2008 belgelerimize ilave olarak, deniz inşaatları, deniz üstü sabit platform ve gemiler için her türlü hizmet desteğini uluslararası standartlarda verilebilmek adına, gelişen teknolojiyi takip etmek önceliğimizdir.Dalışlar için gerekli tüm techizatın ve deneyimli ekibimizle beraber; 18 m boyunda saç tekne, basınç odası, kanal kazıcı, airlift ve toyo pompamız bulunmaktadır.

UFUK ALAGÖZ